Siri Derkert litografi

Siri Derkert litografi
Siri Derkert litografi

Klubbat för:

5 000 SEK

3 500 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): "Kvinnan diskrimineras i manssamhället", "Ny kultur nytt samhälle", signerad S Derkert, H-C VIIII/XXXXX, litografiskt collage, bladmått ca 59x40 cm

710886

2019-12-06