Klubbat för:
5 000 SEK
3 500 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): "Kvinnan diskrimineras i manssamhället", "Ny kultur nytt samhälle", signerad S Derkert, H-C VIIII/XXXXX, litografiskt collage, bladmått ca 59x40 cm
710886
2019-12-06