Maria Boczewska litografi

Maria Boczewska litografi
Maria Boczewska litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

MARIA BOCZEWSKA (född 1940): "Vid Sofia kyrka", signerad samt numrerad 240/360, ca 53x65 cm

710887

2019-12-05