Bruno Mathsson soffa Eva

Bruno Mathsson soffa Eva
Bruno Mathsson soffa Eva
Bruno Mathsson soffa Eva
Bruno Mathsson soffa Eva
Bruno Mathsson soffa Eva
Bruno Mathsson soffa Eva
Bruno Mathsson soffa Eva
Bruno Mathsson soffa Eva
Bruno Mathsson soffa Eva
Bruno Mathsson soffa Eva
Bruno Mathsson soffa Eva
Bruno Mathsson soffa Eva
Bruno Mathsson soffa Eva
Bruno Mathsson soffa Eva

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, soffa, "Eva", Firma Karl Mathsson, 1981, bok med sadelgjord, brännmärkt, längd ca 147 cm

Slitage, märken, fläckar, skador

710896

2019-12-11