Olle Nyman färglitografier
Valmis
2019-12-11
710921
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999) 7 st, kompositioner, färglitografier, signerade, varierande mått, oramade