Sidobord alt. sängbord björk

Sidobord alt. sängbord björk
Sidobord alt. sängbord björk
Sidobord alt. sängbord björk
Sidobord alt. sängbord björk
Sidobord alt. sängbord björk
Sidobord alt. sängbord björk
Sidobord alt. sängbord björk
Sidobord alt. sängbord björk
Sidobord alt. sängbord björk
Sidobord alt. sängbord björk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, alt. sängbord, 1900-talets första hälft, fanerad i björk, låda i sarg med mässingsbeslag, höjd ca 72, 57x37 cm

Senare beslag, fuktring på skivan, ställvisa sprickor i skivan

710946

2019-12-06