Hörnskåp 1800-tal

Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-talets första hälft, allmoge, 2 delat, grönmålat, invändigt med hyllor, höjd 187, 103x65 cm

Renoverat och kompleterat, skador

710950

2019-12-06