Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): "Kvinnor vid stranden", signerad Torhamn, olja på pannå, 45x55 cm
Zustandsbeschreibung
Fläck
710952
2019-12-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner