Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GUNNAR PERSSON (1933-2018), Kronblom, signerad Gunnar Persson-89, akvarell, 23x33 cm
Gunnar Persson är en svensk serieskapare.
Zustandsbeschreibung
710955
2019-12-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner