Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DIVANSOFFA, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, bemålad, lös sittplymå, längd 241, sitthöjd 50, totalhöjd 100, djupp 87 cm

Slitage, fläckar, tyg med skada

710959

2019-12-07