Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, empire, fanerat i mahogny, bordets höjd ca 73, 88x42 cm, spegeln 177x72 cm

Fanérskador, listbiit saknas bruks och åldersrelaterat slitage, bakstycket löst

710961

2019-12-06