Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, empire, fanerat i mahogny, bordets höjd ca 73, 88x42 cm, spegeln 177x72 cm
Fanérskador, listbiit saknas bruks och åldersrelaterat slitage, bakstycket löst
710961
2019-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här