Bruno Mathsson Karin soffbord
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Karin", soffbord, Dux, 1970-tal, underrede i förkromat stålrör, på förkromade hjultrissor, skiva i carraramarmor, höjd ca 32 cm, skivans mått ca 65x65 cm
Bruksslitage, skivan med smärre fläckar och nagg
710964
2019-12-06