Bruno Mathsson Karin soffbord

Bruno Mathsson Karin soffbord
Bruno Mathsson Karin soffbord
Bruno Mathsson Karin soffbord
Bruno Mathsson Karin soffbord
Bruno Mathsson Karin soffbord
Bruno Mathsson Karin soffbord

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Karin", soffbord, Dux, 1970-tal, underrede i förkromat stålrör, på förkromade hjultrissor, skiva i carraramarmor, höjd ca 32 cm, skivans mått ca 65x65 cm

Bruksslitage, skivan med smärre fläckar och nagg

710964

2019-12-06