Vagn industridesign

Vagn industridesign
Vagn industridesign
Vagn industridesign
Vagn industridesign
Vagn industridesign
Vagn industridesign
Vagn industridesign
Vagn industridesign

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

VAGN, 1900-talets första hälft, rostfrittstål, löstagbara brickor, på hjul, märkt sal 7, höjd ca 85, 63x42 cm

Slitage, repor

710979

2019-12-07