Carl Malmsten slagbord

Carl Malmsten slagbord
Carl Malmsten slagbord
Carl Malmsten slagbord
Carl Malmsten slagbord
Carl Malmsten slagbord
Carl Malmsten slagbord
Carl Malmsten slagbord
Carl Malmsten slagbord

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

CARL MALMSTEN, slagbord, "Vapensmeden", formgiven 1949, bemålad benställning, bordsskiva i teakfaner, höjd 75, 130x77 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

710981

Päivämäärä:

2019-12-06