Carl Malmsten slagbord
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
CARL MALMSTEN, slagbord, "Vapensmeden", formgiven 1949, bemålad benställning, bordsskiva i teakfaner, höjd 75, 130x77 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
710981
Päivämäärä:
2019-12-06