Päls Saga Mink - Ranched mink

Päls Saga Mink - Ranched mink
Päls Saga Mink - Ranched mink
Päls Saga Mink - Ranched mink
Päls Saga Mink - Ranched mink
Päls Saga Mink - Ranched mink
Päls Saga Mink - Ranched mink
Päls Saga Mink - Ranched mink
Päls Saga Mink - Ranched mink
Päls Saga Mink - Ranched mink
Päls Saga Mink - Ranched mink

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

PÄLS, 1900-talets andra hälft, dammodell, mink, ljusbrun silkesfoder, etikettmärkt Saga Mink - Ranched mink, ryggens längd ca 130, underärmens längd ca 44 cm

Smärre bruksslitage, kräver smärre vädring

710982

2019-12-05