Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
VAGN, 1900-talets första hälft, rostfrittstål, märkt Stille, på hjul, fällbar skiva, höjd ca 76, 57x46 cm
Slitage, repor, nyckel saknas
710983
2019-12-07