Kappa faux fur Paris
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
KAPPA FAUX FUR, 1900-talets andra hälft, dammodell, med luva, mörkbrun silkesfoder, etikettmärkt Creation Aniral, Paris, Made in France, ryggens längd ca 125, underärmens längd ca 48 cm
Faux fur, smärre bruksslitage främst vid ärmarnas slut, kräver vädring, enstaka revor
710984
2019-12-06