Spegel med trymå

Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TRUMEAU, spegel med bord, 1800-tal, fanerat med valnöt, spegelns höjd 209x99, bordets höjd 48 94x32 cm

Skiva med skada, lösa delar medföljer, ytskador

710994

2019-12-06