Oblatform

Oblatform
Oblatform
Oblatform
Oblatform
Oblatform
Oblatform
Oblatform
Oblatform

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OBLATFORM, gjutjärn, 1800-talets slut, märkt NQ, Näveqvarn, längd inkl. skafft ca 43, 19x23 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

710996

2019-12-06