Babydocka
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BISKVI BABYDOCKA, 1910-20-tal, märk "HW, Made in Germany 13 1/2", med insatta blå blundögon, öppen mun med två tänder, brun hårperuk, femdelad babykropp i massa, klädd i ljus klänning,längd ca 64 cm
PROVENIENS: Stopalo
Lagade fingrar, kropp med slitage
711002
2019-12-14