Babydocka

Babydocka
Babydocka
Babydocka
Babydocka
Babydocka
Babydocka
Babydocka
Babydocka
Babydocka
Babydocka

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BISKVI BABYDOCKA, 1910-20-tal, märk "HW, Made in Germany 13 1/2", med insatta blå blundögon, öppen mun med två tänder, brun hårperuk, femdelad babykropp i massa, klädd i ljus klänning,längd ca 64 cm
PROVENIENS: Stopalo

Lagade fingrar, kropp med slitage

711002

2019-12-14