Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

5 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanerad med rot och mahongy, delvis läder klädd skiva, lådor i sargen, höjd ca 80, 181x92 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Slitage, märken

711004

2019-12-07