Bordslampa 18/1900-tal

Bordslampa 18/1900-tal
Bordslampa 18/1900-tal
Bordslampa 18/1900-tal
Bordslampa 18/1900-tal
Bordslampa 18/1900-tal
Bordslampa 18/1900-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPA, förgylld och patinerad brons, flicka hållandes urna på kolonnformat postament, höjd inklusive senare skärm 49 cm

Omarbetad, smärre slitage

711006

2019-12-06