Dockor med biskvihuvuden

Dockor med biskvihuvuden
Dockor med biskvihuvuden
Dockor med biskvihuvuden
Dockor med biskvihuvuden

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKOR OCH DOCKHUVUDEN, 1890-1920-tal, 8+1 st, samtliga med skadade huvuden och kroppar, varierande tillverkare.
PROVENIENS: Stopalo

711010

2019-12-14