Dockor tyg
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
DOCKOR, 3 st, 1920-30-tal, varav 2 st s.k boudoir dockor samt en asiatisk, längd 60-80 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
Skador förekommer
711019
Päivämäärä:
2019-12-14