Damdocka

Damdocka
Damdocka
Damdocka
Damdocka
Damdocka
Damdocka
Damdocka
Damdocka

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAMDOCKA, 1880-tal, huvud med sköld i vax, insatta blå ögon i glas, brun hårperuk, kropp i stoppat tyg med underarmar i porslin, klädd i kjoldress, längd ca 46 cm

Skador och slitage

711029

2019-12-14