Ibanez Iceman PS1CM

Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM
Ibanez Iceman PS1CM

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

IBANEZ, "PS1 Cracked Mirror", Iceman modell, Paul Stanley´s (KISS) signaturmodell, elgitarr, 2010-tal, kropp i lackerad mahogny bestyckad med spegelglas, greppbräda i ebenholtz, med 2 humbuckermikrofoner, i orginalcase med signerat äkthesintyg

Minimalt slitage

711032

2019-12-07