Wilhelm Kåge

Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): hus, signerad, daterad 1919?, olja på duk, bildmått 102x70 cm

Åldersrelaterat slitage med mindre färgbortfall

711037

2019-12-13