Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-tal, Karl Johan, förgylld och bronserad ramen med pastellage bladrik dekor, krönt av en örn, ljusarmar för 2 ljus, höjd ca 69x54 cm

Senare bronserad, smärre skador, renoverad/kompletterad

711047

2019-12-07