Vicke Lindstrand

Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, skulptur, glas, Kosta, i form av isblock, dekor av björnar, signerad Kosta Vicke. Lindstrand 9?, höjd ca 25 cm

Nagg

711051

2019-12-07