Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENSKT TENN, teservis, 3 dlr., tenn, Stockholm 1929, bestående av: tekanna, gräddkanna samt sockerskål, kannan graverad med V, höjd ca 5-11 cm
Slitage, smärre stötskador, gravyr
711055
2019-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här