Svenskt Tenn teservis

Svenskt Tenn teservis
Svenskt Tenn teservis
Svenskt Tenn teservis
Svenskt Tenn teservis
Svenskt Tenn teservis
Svenskt Tenn teservis
Svenskt Tenn teservis
Svenskt Tenn teservis
Svenskt Tenn teservis
Svenskt Tenn teservis

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SVENSKT TENN, teservis, 3 dlr., tenn, Stockholm 1929, bestående av: tekanna, gräddkanna samt sockerskål, kannan graverad med V, höjd ca 5-11 cm

Slitage, smärre stötskador, gravyr

711055

2019-12-06