Dockskåpsmöbler och tillbehör

Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, 1880-1930-tal, bestående av bl.a skrivbord i Walterhausen-stil, 8 stolar, väggur, bordsur, kakelugn i metall/plåt, 5 dockskåpsdockor, grötdockor, pigtittare i ben mm
PROVENIENS: Stopalo

Kuntoraportti

Diveres skador, delar saknas

711063

Päivämäärä:

2019-12-14