Matbord Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
MATBORD, enligt uppgift NK, 1900-talets slut, ben i mahagny, skiva i svartlackerat trä, lådor vid ena sida med centrallås, höjd ca 75, 200x90 cm
Slitage på toppskiva, saknas nyckel till centrallås, olåst
711064
2019-12-07