Matbord Nordiska Kompaniet

Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

MATBORD, enligt uppgift NK, 1900-talets slut, ben i mahagny, skiva i svartlackerat trä, lådor vid ena sida med centrallås, höjd ca 75, 200x90 cm

Slitage på toppskiva, saknas nyckel till centrallås, olåst

711064

2019-12-07