Åke Axelsson stol

Åke Axelsson stol
Åke Axelsson stol
Åke Axelsson stol
Åke Axelsson stol
Åke Axelsson stol
Åke Axelsson stol
Åke Axelsson stol
Åke Axelsson stol
Åke Axelsson stol
Åke Axelsson stol

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE AXELSSON, för Galleri Stolen, brännstämplad, ek, höjd ca 66 samt sitsens diameter 37 cm

Något lös i fogarna, bruksslitage

711073

2019-12-07