Kay Christensen oljemålning

Kay Christensen oljemålning
Kay Christensen oljemålning
Kay Christensen oljemålning
Kay Christensen oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAY CHRISTENSEN (1899-1981): komposition, olja på duk, signerad Kay C., ca 54x65 cm

Smärre slitage

711088

2019-12-29