Torsten Erasmie olja

Torsten Erasmie olja
Torsten Erasmie olja
Torsten Erasmie olja
Torsten Erasmie olja
Torsten Erasmie olja
Torsten Erasmie olja

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

TORSTEN ERASMIE (1940-2018), olja på duk, signerad Erasmie, 81x100 cm

mindre ytlig repa

711089

2019-12-29