Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
GRAFISKT BLAD, 1800-tal, porträtt av Fredrika Bremer, i ram märkt "Claes Hultberg", dagmått 31x24 cm, damens mått 39x32 cm
Slitage, blad ej examienrat ur ram
711094
2019-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här