Grafiskt blad

Grafiskt blad
Grafiskt blad

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

GRAFISKT BLAD, 1800-tal, porträtt av Fredrika Bremer, i ram märkt "Claes Hultberg", dagmått 31x24 cm, damens mått 39x32 cm

Slitage, blad ej examienrat ur ram

711094

2019-12-14