Dockskåpsmöbler och tillbehör
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, 2 lådor, 1900-tal, olika skalor, olika tidsåldrar, möblerna huvudsak i trä, diverse tillbehör i olika material
PROVENIENS: Stopalo
Diverse skador, delar saknas
711095
2019-12-14