Dockskåpsmöbler och tillbehör

Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, 2 lådor, 1900-tal, olika skalor, olika tidsåldrar, möblerna huvudsak i trä, diverse tillbehör i olika material
PROVENIENS: Stopalo

Diverse skador, delar saknas

711095

2019-12-14