Dockskåpsmöbler olika tidsåldrar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER, 2 lådor, 1900-tal, olika skalor, olika tidsåldrar, trä, metall och plast
PROVENIENS: Stopalo

Diverse skador, delar saknas

711100

2019-12-14