Glas 1900-talets mitt
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLAS, 6 st, 1900-talets mitt, delvis märkta Egritto, olikfärgat glas, graverad och delvis förgylld samt bemålad dekor i emaljfärger av kvinnofigurer med historisk klädsel, fot i klarglas med spiralvridet ben, höjd ca 20 cm
711107
2019-12-08