Asiatiska bronser

Asiatiska bronser
Asiatiska bronser
Asiatiska bronser
Asiatiska bronser
Asiatiska bronser
Asiatiska bronser

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ASIATISKA BRONSER, 2 st, bordsklocka höjd 14 cm, opiumvikt höjd 10,5 cm

Slitage, skador

711111

2019-12-16