Sideboard valnöt
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, valnöt, brännmärkt Bodafors, tre lådor, samt låsbara skåp med två hyllplan vardera sida, höjd ca 67, 140x41 cm
Smärre bruksslitage, smärre blekt, fläck på ovansidan
711113
2019-12-06