Sideboard valnöt

Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt
Sideboard valnöt

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, valnöt, brännmärkt Bodafors, tre lådor, samt låsbara skåp med två hyllplan vardera sida, höjd ca 67, 140x41 cm

Smärre bruksslitage, smärre blekt, fläck på ovansidan

711113

2019-12-06