Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LAMPDELAR, 1900-talets första hälft, bestående av: 7+3+1 glasringar, 18 lampkupor, 8 lampstag
Slitage, skador, nagg
711125
2019-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här