Lampdelar

Lampdelar
Lampdelar
Lampdelar
Lampdelar
Lampdelar
Lampdelar
Lampdelar
Lampdelar
Lampdelar
Lampdelar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LAMPDELAR, 1900-talets första hälft, bestående av: 7+3+1 glasringar, 18 lampkupor, 8 lampstag

Slitage, skador, nagg

711125

2019-12-07