Dockskåpsmöbler och tillbehör

Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör
Dockskåpsmöbler och tillbehör

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, 1900-tal, 2 lådor, blandade stilar och skalor, bl.a hörnskåp och komod från Gemla, dockskåpsdockor, lampor, mm
PROVENIENS: Stopalo

Diverse skador, delar saknas

711128

2019-12-14