Arvid Widerberg Paris färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARVID WIDERBERG (1904-1998), Operahuset i Paris, signerad och daterad -62, färglitografi, bildmått 44x55 cm

Smärre gulnad

711129

2019-12-07