Hathylla

Hathylla
Hathylla
Hathylla
Hathylla
Hathylla
Hathylla

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HATTHYLLA, 1900-talets mitt, tre rader med krokar, längd ca 104 cm, djup 25 cm

Bruksslitage

711132

2019-12-07