Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1930-tal, art deco, bonad björk, låda, höjd ca 59, 50x32 cm

Slitage, repor, märken

711134

2019-12-07