Hatthylla

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HATTHYLLA / KLÄDHÄNGARE, aluminium, "RIO", funkis, 1900-talets mitt, längd 89, 30x29 cm

Slitage

711138

2019-12-07