Dockspisar

Dockspisar
Dockspisar
Dockspisar
Dockspisar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSPISAR OCH TILLBEHÖR, 1900-talets första hälft, bestående av 2 dockspisar i plåt, diverse tillbehör, kastruller mortlar, mm, rostjärn, våffeljärn plättlagg till barnspis, mm, spisarnas höjd med skorsten ca 22-25 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, delar saknas

711141

2019-12-14